Gano Excel Ürünleri

Gano Excel Ürünleri    Günümüzün değişen ve her geçen gün daha çok kirlenen çevre ve kötüye giden yaşam koşullarında (hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme gibi) nedenlerden dolayı oluşmuş ve oluşacak olan sağlık problemleri karşısında, doğal ürünler ile insanlara yardımcı olmak ve maddi anlamda ekonomik bir katkı fırsatı sunmayı amaçlayan Gano Excel, dünyada ve ülkemizde sağlıklı yaşamayı ilke edinen insanlara bilimsel olarak yararlı olan doğal ürünler sunmaktadır.
   Şirketimiz, ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma lucidum özlerinden üretmektedir. Ürünlerimizin temel hammaddesi olan ‘’Ganoderma Lucidum Mantarını’’  %100 organik olarak Malezya’nın Kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde her 3 ayda bir 100 milyon adetin üzerinde yetiştirmekteyiz. Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin kullandığı bu şifalı bitki artık Gano Excel ürünleri ile tüm insanların hizmetine sunulmuştur.
Ganoderma lucidum mantarının ekstraktından yapılmış, Gano Excel ürünleri, özel gıda takviyesi kapsüller, ganoderma lucidum mantarının ekstratı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler, kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.Bilimsel araştırmalar, Kırmızı Reishi kullanımının: Günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek; Vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak; Yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek; Bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemlerini güçlendirmek, hastalıklardan korunmak ve bu hastalıklarla savaşmak, konularındaki faydalarını kanıtlıyor.
Kırmızı Reishi Mantarı Japonya’da önemli mantarlardan biridir ve polisakkarit içerikleri bakımından zengindir, dolayısıyla bağışıklık sistemini desteklemektedir. Bu nedenle insanın daha dinç, hastalıklara karşı daha dirençli olmasını sağlar. Bu bakımdan insan ömrünü uzatıcı özellikleri bulunduğu kabul edilir. Reishi Mantarı’nın Çin tıbbında yüzlerce yıllık geçmişi vardır.Doktor ve uzmanlarımızın halkımızı daha geniş bilgilendireceği “Sağlıklı yaşam” seminerlerine ve aynı zamanda ek iş edinmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Sizde Gano Excel ürünleri ile hayata bakış açınızı değiştirin.

Anahtar kelimeler:
Gano, Gano Excel, Gano Excel ürünleri, Kişisel Bakım, Kişisel Bakım Ürünleri, Sağlıklı Yaşam,