Gano Excel Üyeliği

ganoGANO EXCEL NEDİR? “HER YÖNÜYLE GANO EXCEL”

• İyi bir firma olmakla, iyi bir fırsat olmak çok farklı şeylerdir. GANO EXCEL ÜYELİĞİ büyük bir fırsattır. Çünkü gerçekçi bir fırsattır ve GANO EXCEL şuanda Türkiye de başlangıç evresindedir, ve sizde öncülerden olabilirsiniz.
• GANO EXCEL mucize mantar ganodermalucidum un %83 Dünya Pazar payına sahiptir.
• GANO EXCEL ganodermalucidum ilk %100 organik yetişme çiftliğine sahiptir.
• GANO EXCEL bu mucize mantar ile vazgeçilmez damak tadımız olan kahveyi harmanlayan network marketing sektöründe bir ilki başaran bir dünya devidir.
• GANO EXCEL ürünleri ile insanlara sağlık alanında hizmet sunmaktadır.
• GANO EXCEL dünyada devrim niteliği taşıyan ve inceleyen herkesi memnun eden kazanç planı ile varlık sunmaktadır.
• Şuan fırsat sizde. Ama insanlar GANO EXCEL INTERNATIONAL fırsatının farkına varınca, fırsatınız riske girecebilir. Karar sizin…


Aşağıdaki linke tıklayarak üyeliğinizi kendiniz yapabilirsiniz.

online-uyelik


3 ÖNEMLİ NOKTA…

Diğer firmalara göre daha avantajlıdır

GANO EXCEL in çalışma sistemi ülkemizde bulunan diğer firmalara göre çok daha avantajlıdır. Bu sistemde genel olarak 2 farklı yol izlenmektedir. Bunlardan bir tanesi ürün satışı üzerine sistemi kurmak ve geliri perakende satıştan elde etmektir. Diğer yol ise ekip kurmak ve genişletmek üzerine kurulan sistemdir. Firmamızda ürün satışı kendiliğinden, belki de çok bir çaba sarfetmeden insanların birbirinden gördüğü etkilerden dolayı talep göstereceği bir durumdur. Diğer network marketing firmalarının üyeliği ikinci planda tutmalarının en büyük nedeni ürünlerinin GANO EXCEL ürünleri gibi kuvvetli etkilerinin olmaması ve insanların bu kadar dikkatini çekmemesidir.

Kariyeriniz de herhangi bir gerileme olmaz

Network marketing sisteminde GANO EXCEL firmasının izlediği yolu izleyip ağ kurma üzerine sistemini kuran firmaların kazanç sistemlerinin GANO EXCEL e göre çok daha zor olduğunu görüyoruz. Puan toplamanın ne kadar zor olduğunu, kariyer atlamanın ne kadar zor olduğunu ve prim yüzdelerinin GANO EXCEL ile karşılaştırıldığında ne kadar düşük olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca GANO EXCEL in kazanç sisteminin diğer firmaların kazanç sisteminden en önemli farklarından birisi de her ay belli bir satış veya puan kotanızın olmayışı, hiçbir çalışma yapmasanız dahi ne puanınızda ne de kariyeriniz de herhangi bir gerileme olmamasıdır. Gano EXCEL ürünlerinin bir diğer önemli özelliği de etkisini çok kısa sürede en önemli rahatsızlıklarda bile gösterebiliyor olmasıdır. Bu sebeple kullanan insanların bu işe girmek istemeleri çok kısa zaman alacaktır ve bu durum ağınızın hızla büyümesine, bununla bağlantılı olarak kazancınızın da kısa zamanda büyümesine neden olacaktır.

Kazanç sistemi dğerlerinden farklıdır

Bu sistemde aldığınız her ürün bir puana sahiptir ve bu puanınız sizin kazanç yüzdenizin artmasını sağlayacaktır. Sisteme girdiğinizde Distribütör kariyerinden başlarsınız puanınız 2500 e ulaştığınızdan kademe atlar ve Direktör olursunuz ki bu sizin ağınızda dönen cironun %20 sinin otomatikman prim olarak size kazanç sağlaması demektir. Bunun yanında perakende satışlarda üyeliğiniz sebebiyle ürünleri ucuza aldığınızdan dolayı sattığınız oranda kazancınız olacaktır.
Bu seviyeden sonra kademe atlamaları ise şu şekilde ilerlemektedir. Eğer ağınızda bulunan kişilerden 3 tanesi Direktör olursa sizin kademeniz Rubby Direktör olacaktır ve bu da sizin yüzdenizin %26 ya çıkması demektir eğer ağınızdan 6 tane direktör çıkarırsanız kademeniz Diamond Direktör e çıkacaktır ve bununla beraber yüzdeniz de %32 ye çıkacaktır ki bu seviyeden sonra kazancınız sizi tatmin edici hatta Türkiye şartlarına göre üst düzey bir gelir denecek seviyeye çıkmış olacak. Bahsettiğimiz çıkartmanız gereken direktörler altınızda bulunan herhangi bir ağda olabilir bu direktörlerin ilk 3 ağınızdan olması veya aynı kişiler üzerinden devam etmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bu noktada da kazanç sistemi sizi bağımsız kılarak işinizi kolaylaştırmıştır. Bu seviyeden sonra kademe atlamanız ağınızdan çıkacak her 2 Diamond Direktörde bir gerçekleşecektir ki Diamond Direktör seviyesinde çıkaracağınız 2 Diamond Direktör sizin kademenizi Silver Diamond Direktöre yüzdenizi de %35 e çıkaracaktır Diamond Direktör sayısı 4 e yükseldiğinde sizin de kademeniz Gold Diamond Direktör e yüzdeniz ise %38 e yükselecektir eğer Diamond Direktör sayısı 6 ya çıkarsa sizde kariyerinizde ki en yüksek seviyeye gelerek Crown Diamond Direktör kariyerine ulaşarak yüzdenizi de %40 a çıkarırsınız.İlerleyen kariyerlerde şirket size liderlik geliştirme komisyonu, otomobil komisyonu ve kar payı verecektir.


İlgili dökümanları üzerine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ganoderma-nasıl-çalışır

Ganoderma Nasıl Çalışır

Ganoderma-Kitapçık

Ganoderma Kitapçık

kariyer ve kazanç planı

kariyer ve kazanç planı

Seminer Sektör

Seminer Sektör

Seminer Sirket ve Hammadde

Seminer Sirket ve Hammadde

Seminer Ürünler

Seminer Ürünler

Seminer Kazanç Planı

Seminer Kazanç Planı

 

 

 

 


Buraya tıklayarak üyeliğinizi kendiniz yapabilirsiniz.

online-uyelik


Dilerseniz üyelik talep formunu doldurun sizinle iletişime geçelim.

onkayit


Yeni Resim (3)


Gano Excel Üyesi Nasıl Olurum ?..

— İlk üyelik sırasında paket seçerek sisteme üye olabilirsiniz.
—Üyeliğiniz gerçekleştikten sonra kendi distribütör sayfanızdan dilediğiniz ürünü dilediğiniz kadar sipariş edebilirsiniz.
—Başlangıç paketlerinin içeriğine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
— Üyelik konusunda size her türlü yardımı sponsorunuz yapar. Ekibimize katılmak isterseniz, üyelik sırasında ve sonrasında, ürün ve iş anlamında destek verilecektir. Aşağıdaki ön kayıt formu linkine tıkklayın, formu doldurun biz sizi arayalım.


antalya-seminerÇok yoğunsunuz ve  seminelerimize katılamıyorsunuz. İşte size fırsat seminerlerde kullandığımız sunumları bilgisayar ortamında buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


sssS.S.S (SIK SORULAN SORULAR) İÇİN TIKLAYINIZ


469GANO EXCEL BAŞLANGIÇ PAKETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Anahtar Kelimeler:  Gano Excel, Gano Excel Üyeliği, Gano Excel Üyeliği Nasıl Yapılır, Gano Excel Üyesi Nasıl Olunur, Gano Excel Ürünleri, Gano Excel Nedir, Gano Excel Paketleri, Gano Excel Paketleri Başlangıç Paketleri, Gano Excel Fiyatı, Gano Excel Semineri, Gano Excel Kazanç Planı, Gano Excel Yorumları, Gano Excel Marketing, Network Marketing, Gano Excel Faydaları, Ganoderma, Reishi Mantarı, Ganoderma Mantarı, Ölümsüzlük Mantarı

ÖNEMLİ  LÜTFEN OKUYUN!!!

  • Sitemizde (üyeler ve yapılan yorumlar dahil) mail adresi yada iletişim numarası göremezsiniz. Verdiğiniz özel bilgiler 3. Şahışlarla paylaşılmaz.
  • Üyelik (için siz talepte bulunmadıkça kimse sizi aramaz) sizin kişisel kararınızdır kimse bunu etkileyemez.
  • Ürünler hakkında sonuçlar sitemizde kesinlikle paylaşılmamaktadır. Yapılan yorumlar temizlenmiştir.
  • Yapılan yorumlar düzenlenmiş olup, verilen cevaplar silinmiştir. Sorulan soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir sayfa oluşturulmuştur. Lütfen sorunuzun cevabını sık sorulan sorular sayfasında arayınız.
  • Diğer sayfalardaki yorumlarda düzenlenerek bu sayfa da birleştirilmiştir.