Sık Sorulan Sorular

banner_capar_sik_sorulan_sorularSitemize sizin tarfınızdan gelen sorulardan bir derleme yaptık, önem arz eden sorulara kısa ama yeterli cevaplar vermeye çalıştık.  Umarım bu sayfada aklınıza takılan tüm sorulara bir  yanıt bulabilirsiniz. 🙂

Not: cevaplar için sorunun üzerine tıklayınız…

 

NETWORK MARKETİNG TİTAN (Saadet Zinciri) SİSTEMİMİDİR?
Aslında TİTAN isimli bir grup kazanç sistemi olarak network marketing sistemini kullanmış ve bu aldatmaca maalesef network sistemini karalamıştır. Titancılık yada saadet zinciri etiketleri bu olaydan sonra gelmiştir. Unutmayalım ki Network Marketingbir kazanç sistemidir. Bu sistem dünyada yüzlerce firma tarafından kullanılmaktadır.
  

FİRMANIN TİTAN SİSTEMİ OLMADIĞINI NASIL ANLARIM?
Eğer firma ürün satmıyorsa hayal satıyordur. Yani aldatmacadır. Eğer firma ürün odakllı çalışyorsa bu durumda ciddi olduğunu düşünebilirsiniz.

GANO EXCEL FİRMASI GÜVENİLİR MİDİR?
Site üzerinde firmayla ilgili birçok yazı var. Ancak beni en çok etkileyen 3  şey varki: 1. si ürünlerin günlük hayatta kullanılan ürünler olması 2. si  sağlıklı olmasının yanı sıra reishi mantarının içeriğinin çok zengin olması ve son olarak bu ürünler üzerinde 12 sene gibi ciddi bir zamanda AR-GE çalışması yapılmasıdır. Bunun yanı sıra almış olduğu birçok sertifika ve dünyada 100 ün üzerinde ülkede aktif olması ve daha birçok başlık sayılabilir.

NEDEN SİZİN EKİBİNİZE KATILMALIYIM?
Sistemi, firmayı ve  ürünleri tam anlamıyla yada hiç tanımayan kişiler maalesef rica, hatır üzerine üye buluyor ancak doğru yönlendirme olmadığından kişi işinde yada ürün kullanımında süreklilik oluşturamıyor. Bizler vizyon grup olarak neredeyse her ilde tüm Türkiye çapında aktif olarak 2500 ün üzerinde distribütör ile çalışmaktayız. İşimizi ciddi ve profesyonel yapmaya çalışıyoruz yeterki siz çalışmak isteyin ekibimiz her zaman size destek olacaktır.

ÜYELİK NASIL OLUYOR?
Üyelik online oluyor, bunu siz kendiniz de yapabilirsiniz. Ayrıca üye olabilmek için bir sponsor koduna ihtiyacınız var. Üyelik sırasında 3 farklı ürün paketinden birini seçiyorsunuz. Ödemenizi, üyelik sırasında online olarak yada üyelik sonrası bankadan ücretsiz olarak gano excel hesabına havale ile yatırabilirsiniz. Sadece üyelik değil üyelik sonrası vereceğiniz siparişlerde de her iki yöntemi kullanabilirsiniz.
 

ONLİNE ÖDEME GÜVENİLİRMİ?
Sistem 3d güvenlik ödeme yöntemini kullanıyor. Kredi kartınızla  ödeme yaparken sistem szin bilgilerinizi kaydetmez. Her siparişte kart bilgilerinizi tekrar girmenizi ister. Ayrıca ödeme sırasında cep telefonunuza gelen şifre ile 3d güvenlik sistemi sağlanmış olur.

ÜYELİK VE SİPARİŞ SIRASINDA TAKSİT İMKANI VARMI?
Üyelik sırasında yada daha sonra verceğiniz siparişler sırasında taksit imkanı bulunmamaktadır. Ancak tavsiyemiz banka promosyonlarını takib edebilirsiniz.

KARGOM NE ZAMAN GELİR?
Kargolarınız normal ulaşma süresi ortalama 3 iş günüdür. Ancak bazen  kargo firmasında dönemsel yoğunluk olabilmektedir.

NEDEN PAKET SEÇMEK ZORUNDAYIM?
Her  firmanın ilk  üyelikte farklı uygulamaları vardır. Gano Excel de ise ilk üyelik sırasında başlangıç paketi seçmek durumundayız. Burada hedeflenen; ürünlerle yeni tanışan distirbütörlerin, firmadaki ürünlerin belli bir kısmını tanıması ve kullanmasıdır. Sonuçta tanımadığımız ürünü tavsiye edemeyiz.

PAKET İÇERİĞİNİ BELİRLEYEBİLİYORMUYUM?
Başlangıç Paketlerinin içerikleri firma tarafından belirlenmektedir.

NASIL PARA KAZANILIR?
İki şekilde para kazanabilirsiniz. 1. si ürün satışı yaparak: %15-%20 arasında kar elde edebilirsiniz. 2. si ekip çalışması yaparak: yeni distribütörleri kendi ekibinize katarak sizde kariyer hedeflerini gerçekleştirebilir ve tatmin edici kazançlar elde edebilirsiniz.

KAZANILAN PARA HEALMİDİR?
Bir telefon görüşmesinde kayseride bir abimiz bana bu soruyu sormuştu 🙂 yaptığım araştırmalarda kazanılan paranın helal olduğuna dair farklı görüşler var. Bu durumda vicdanınızın rahat olması için  etraflıca bir araştırma yapmanızı öneririm. Kişisel olarak; Kazanç planını öğrenince başkasının hakkının yenmediğimi, çalışanın kazandığını gördüm. vicdanım rahat ancak herkesin fikri aynı olmak zorunda değildir.  Unutmayın ki işçi çalışır şef-mühendis-müdür-bayi-patron asıl parayı en yukardaki götürür. Tabii ki karar sizin.
banner_capar_sik_sorulan_sorular

KAZANÇ YASALMI?
Aylık çekinizde göreceksinizki Gano Excel sizin adınıza kazancınızın devlete olan vergi payını yatırmış bile…

KAZANÇ PLANI NASIL?
Gano Excel in kazanç planı birçok network marketing firmasına göre avantajlıdır. Ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz. Kariyeriniz düşmez, puanlarınız sıfırlanmaz  çalışmalarınıza her ay kaldığınız yerden devam edersiniz.

ÜRÜNLERİN FİYATLARI NEDİR?
Ürünlerin fiyatlarını online olarak paylaşamayız ancal mail adresimizden sorarsanız size yardımcı olabiliriz.

İNTERNETTEN SİPARİŞ VEREBİLİRMİYİM?
İnternet üzerinden sipariş verilemez. Her distribütör kendi ürününü firmadan sipariş eder.

ÜRÜNLER NASIL SONUÇLAR VERİYOR?
Ürün sonuçları paylaşmak şirket politikasına aykırıdır. İnternette youtube, facebook… sitelerinde bir araştırma yapabilirsiniz.

HASTALIĞIMA İYİ GELİRMİ?
Öncelikle hangi ürünü kullancağınızı doğru belirlemelisiniz. Bu konuda da yine sponsorunuza danışabilirsiniz. Ancak düzenli olarak belli bir süre kullanmanızı tavsiye ederiz ki bitkisel ürünler etkilerini uzun vadede gösterirler.

ÇALIŞMAK İSTESEM NEREDEN BAŞLAMALIYIM?
Bu konuyu tamamen sponsorunuza danışın. Şayet işinin ehli bir bir ekibiniz varsa işinizde doğru adımlar atabiirsiniz. Ancak sponsora danısmadan bir şeyler yapmaya çalışırsanız, inanın daha başlamadan işinizi bitirebilirsiniz.

BEN BU İŞİ YAPABİLİRMİYİM?
Bu iş herkesin yapabileceği kadar basit olmakla beraber kariyer yada kazanç sahibi birçok kişi tarafından da profesyonelce yapılmaktadır. Sen neden yapamayasın ki….

SPONSORUM OLMADAN ÜYE OLABİLİRMİYİM?
Network Marketing sistemleri bayiliği şahıslara verir. Her bir distribütörün bir bayi kodu vardır. Yeni distribütör adayları üye olabilmek için bu bayi kodunu sisteme girerek ağa katılırlar. Dolayısıyla her distribütörün bir sponsoru olmak zorundadır. Sponsorunuz olmadan sisteme giriş yapamazsınız.

 

GANODERMANIN FAYDASINI NE KADAR SÜREDE FARKEDERİM?
Sonuç kişiden kişiye değişebilir. Normal bir kişi bir kaç hafta içerisinde etkilerini hissetmeye başlayabilir. Genelde belirgin değişiklik üç ila altı aylık düzenli kullanım sonunda görülebilir.

GANODERMANIN NE TÜR YAN ETKİLERİ VARDIR?
Reishinin en önemli özelliklerinden birisi de, bilinen bir yan etkisinin olmamasıdır. Düzenli ve sürekli kullanımında herhangi bir sakınca görülmemiştir.